Vrh G

*10.3.2011 se narodila štěňata AS ze zahraničního krytí ze spojení Ch*. *Oreste of Meadow´s Brooka a Intch.Eglantine Leslie Leven. Otec  štěňátek Oreste of Meadow´s Brook je Juniorch. Německa, Ch. Německa, Landessieger, CAJC, CACA - VDH, CACIB, BOB, má složeny pracovní zkoušky v Německu : Jugendsuche mit Paargang, Wassertest, Langschleppenmeisterschaft - vítěz zk., AZP - I. cena, *Oreste je aktivně využíván v myslivecké praxi a je pravidelně předváděn na výstavách v Německu. Zároveň absolvoval lékařské testy na DKK, PRA, kataraktu a test sluchu a vše s negativním výsledkem.

V tomto vrhu se narodili :


Gimly
Gucci
Gandalf - VN1 na Klubové výstavě v Litoměřicích
Gio
Ginevra
Gwen
Ginny

24.10.2011

Vrh F

12.11.2007 se Ch. Bowie L.L. narodilo 5 fenek a 3 pejsci. Otcem štěňat je Ch. Alivio vis Tranquilla z chovu Vlaďky Dvořáková. U tohoto spojení očekáváme především dobré lovecké vlastnosti a výstavní předpoklady. V průkazu původu štěňat se vyskytuje u obou rodičů společný předek Den od Benčiča ( černobílý pes ) chorvatského chovatele p. Benčiče. Synem Dena od Benčiče je Evropský vítěz mladých z Milána Becker od Benčiča ( dědeček štěňat ) a dcerou je Baika od Benčiča ( tj. matka jedné z nejúspěšnější fen v ČR na FT – Livie od Benčiča Vlaďky Dvořákové ). Ze strany matky štěňat se vyskytuje pět po sobě jdoucích generací anglických setrů s všestrannými zkouškami. Oba rodiče jsou tricolorní a nesou gen pro hnědou barvu - ve vrhu se narodila 4 štěňata v tricolorní barvě s játrově hnědou barvou. Veškerá výstavní ocenění a zkoušky naleznete v průkazu původu štěňat.

Většina štěňat - převážně fenek byla zadána již před narozením několik měsíců.

Chovní jedinci z tohoto vrhu: Fai Leslie Leven a Fellony Leslie Leven

24.10.2011

Vrh E

Ch. Bowie Leslie Leven a Ich. Tuliketun Runo Ratsu

Do chovatelské stanice p. Šejvlové Sharastani byl dovezen z finského chovu Blue Baltic`s chovný bílo- oranžový pes Tuliketun Runo Ratsu , kterého jsme si především pro jeho exteriérové kvality vybrali ke krytí Bowie. Tuliketun úspěšně složil FT v Litvě . Na výstavách získal titul Světový vítěz mladých, Ch. ČR, Litvy, Finska, Ruska

Z tohoto spojení se narodilo dne 19.3.2006 - 8 štěňat ( 2 feny a 6 psů ) . Tři psi byli exportováni do zahraničí ( na Slovensko a do Řecka ). Nyní připravujeme na zkoušky i výstavy tricolorní fenku Eglantine .

24.10.2011

Vrh B

Ch. Flora z Lodínských luhů a Becker od Benčiča

Ze zahraniční krytí v chovatelské stanici p. Benčiče s tricolorním chovným psem Beckerem se dne 23.12.2002 narodilo 8 štěňat – 4 psi a 4 fenky. Zahraniční krytí jsme zvolili hlavně pro vyhlášené lovecké vlastnosti psů z tohoto chorvatského chovu. Becker od Benčiča úspěšně složil 10 x FT a vodní práce a získal titul. R. CACIT. Na výstavách byl oceněn 2x CAC , CACIB, BOB a stal se i Evropským vítězem mladých.

Z tohoto spojení jsou chovní dva psi – Benjamin a Bassano a jedna fena Bowie.

Odchovy - Ch. Benjamin Leslie Leven
Benjamin byl dvakrát využit v chovatelské stanici z Mešínské hájovny.

 

Odchovy - Ich. Bassano Leslie Leven

24.10.2011


 

 
Tvorba webových stránek pro chovatelské stanice
© 2011 Všechna práva vyhrazena. Tvorba www
Michaela a Tomáš Novákovi
Chlumec nad Cidlinou
mika.novak@seznam.cz